/Portals/3/EasyDNNRotator/3022/2jx31rjc.png
Paytaş Pay Tarım A.Ş.

Paytaş Pay Tarım A.Ş.

Paytaş Pay Tarım A.Ş.

Paytaş Pay Tarım A.Ş.

Antakya fabrikasında kırma, rafine ve margarin işleme ünitelerine sahiptir. Günlük olarak 250 ton çiğit, 160 ton soya, 140 ton ayçiçeği tohumu veya 140 ton Kanola tohumu işleme kapasitesine sahiptir.
/Portals/3/EasyDNNRotator/3022/hu1grh3m.png
Pamuk

Pamuk

Pamuk

Pamuk

PAYMAR fabrikasında standart spesifik değerlerin üzerinde bir kalite ile ve kontinü olarak üretilen Topraklı Nötralize Pamuk Yağı; Yemeklik bitkisel sıvı yağ, Margarin ve daha başka amaçlı imalatlarda...
/Portals/3/EasyDNNRotator/3022/faz5wwgo.png
Soya Fasülyesi

Soya Fasülyesi

Soya Fasülyesi

Soya Fasülyesi

İşletmemizde Yerli ve ithal Soya çekirdeğinden elde edilen Soya yağı, Ham soya yağı ve degam edilmiş soya yağı şeklinde iki ayrı Spesifik özelliğe sahip olarak piyasaya arz edilmektedir. Ayrıca...
/Portals/3/EasyDNNRotator/3022/mlesa2u2.png
Ayçiçek

Ayçiçek

Ayçiçek

Ayçiçek

İşletmemizde yerli ve ithal olarak işlenen ayçiçeği çekirdeğinin extraksiyon toz küspesi standart Spesifik değerlerin sınırlarında üretilip piyasaya arz edilmektedir.
/Portals/3/EasyDNNRotator/3022/5qq0aab4.png
Kanola

Kanola

Kanola

Kanola

İşletmemizde kanola tohumu çalışacak gerekli makineler bulunmakla birlikte genel talebe bağlı olarak belli sezonlarda kanola yağı da çalışılmaktadır
      

PAYTAŞ Pay Tarım Anonim Şirketi; 1974 yılında Antakya’da kurulmuştur. 100 den fazla personele istihdam sağlayarak yöresel gelişime katkıda bulunmaktadır. Antakya fabrikasında kırma, rafine ve margarin işleme ünitelerine sahiptir. Günlük olarak 250 ton çiğit, 160 ton soya, 140 ton ayçiçeği tohumu veya 140 ton Kanola tohumu işleme kapasitesine sahiptir. 

Üretiminde bulunduğu margarin için Reyhan ismini tescil ettirmiştir. Fabrikasında üretilen emtialar yurt içinde ve yurt dışında çeşitli pazarlara ulaşmaktadır. İhraç kayıtlı satışların büyük kısmını İsrail, Irak, Kıbrıs ve Türkî Cumhuriyetleri oluşturmaktadır. 

Değişen ve gelişen küresel şartlara devamlı ayak uydurmayı ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmayı ilke edinen, güncel şartlara göre teknolojisini sürekli yenilemiş, günün trendlerine ayak uydurmayı başarmış bir iş farkındalığıyla yüksek kaliteli nötr pamuk yağı, ham ayçiçeği yağı, degam soya yağı ve margarin çalışmalarını sürdürmektedir.